1px Koncentrator tlenu

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

W ofercie naszej wypożyczalni koncentratorów tlenu posiadamy wyłącznie najlepsze obecnie na rynku urządzenia marki Philips Everflo. Omawiany koncentrator tlenu znakomicie nadaje się do prowadzenia terapii tlenowej, według zaleceń lekarza, w warunkach domowych i szpitalnych. Koncentrator wytwarza tlen w sposób ciągły, oddzielając tlen zawarty w powietrzu atmosferycznym od azotu. Koncentrator Everflo może być używany z przewodem z kaniulą nosową lub maską. Posiada alarm poziomu stężenia tlenu. W przypadku jego spadku poniżej 82% zapala się żółta lampka. Jego największą zaletą jest waga, która wynosi 14 kg. Do koncentratora niezbędna jest kaniula nosowa, która dołączana jest do zamówienia. Istnieje możliwość wypożyczenia koncentratora tlenu wraz z pulsoksymetrem.

Zalety koncentratorów tlenu Philips Everflo

Jak już wspomnieliśmy, koncentratory tlenu Philips Everflo charakteryzują się przede wszystkim niską wagą. Nie jest to jednak wyłączna zaleta tego rodzaju produktów. Jakie jeszcze korzyści oferuje proponowane przez nas urządzenie? Jedną z jego największych zalet jest przede wszystkim cicha praca. Dzięki temu terapia pacjenta jest niezwykle komfortowa zarówno dla niego samego, jak i pozostałych domowników. Oprócz tego wypożyczany przez nas sprzęt wyróżnia się również swoją ekonomią. Niski pobór mocy na poziomie zaledwie 300 W w połączeniu z żywotnością przez nawet 25 tysięcy godzin sprawia, że z produktu można korzystać przez wiele lat i nie generować przy tym wysokich kosztów. Jeśli zatem chcą Państwo zaopatrzyć się w koncentrator tlenowy lub jakikolwiek inny produkt medyczny, zapraszamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Koncentratory tlenu z filtrem

Oferowane przez nas koncentratory tlenu wyposażone zostały między innymi w filtry. Dzięki temu wszelkie zanieczyszczenia z powietrza nie przedostają się zarówno do samego urządzenia, jak i organizmu pacjenta. Jakie konkretnie zabezpieczenia zostały zainstalowane w urządzeniu Philips Everflo? Pierwszy z nich to filtr antybakteryjny, którego rolą jest, jak wskazuje nazwa, zatrzymywanie wszelkich bakterii. Oprócz tego sprzęt posiada również filtr cząstek stałych, którego zadaniem jest zbieranie kurzu i większy zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu. Warto dodać, że nasza firma regularnie serwisuje wszelkie oferowane urządzenia, dzięki czemu koncentratory tlenu zawsze wyposażone są w czyste i w pełni wydajne filtry.

Dane techniczne:

  • cicha praca
  • niski pobór mocy
  • prosta obsługa
  • wysokie stężenie tlenu ( 93% ± 3%)
  • możliwość ustawienia przepływu tlenu w zakresie od 0,5l/min. do 5l/min.
  • wizualny i dźwiękowy alarm niskiego stężenia tlenu
  • dźwiękowy alarm braku zasilania, niskiego i wysokiego ciśnienia
  • możliwość łatwego przemieszczania

Wymiary: 58cm x 38cm x 24cm

Cena wypożyczenia: 150 zł/miesiąc - bez kaucji

Koncentrator tlenu Koncentrator tlenu

 

 

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl