Łóżko rehabilitacyjne 4 funkcyjne

Cena wypożyczenia od 100 zł /miesiąc - bez kaucji

Łóżka rehabilitacyjne 4-funkcyjne dostawa i montaż do 24h-łóżka nowe i używane.

W naszej ofercie posiadamy 3 i 4-funkcyjne łóżka rehabilitacyjne, najlepsze modele na rynku, w pełni sterowane elektrycznie renomowanej niemieckiej firmy BURMEIER oraz Polskiej ELBUR.

Funkcje łóżka:

  • regulacja wysokości łóżka (od 40cm do 80cm)
  • regulacja położenia pleców
  • regulacja położenia nóg (łamane w kolanach)
  • pionizacja łóżka (tzw. pozycja Trendelenburga)

Łóżko wypożyczane jest bez materaca. Istnieje jednak możliwość zakupu nowego materaca bazowego piankowego (tutaj link), jak również materaca przeciwodleżynowego (tutaj link).

Regulowane barierki z możliwością opuszczenia zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo osobom niepełnosprawnym. Barierki można w łatwy sposób opuścić do wysokości materaca, co ułatwia wyjście z łóżka.Oprócz tego każde z łóżek wyposażone jest w wysięgnik z trójkątem do podciągania się – ułatwiające zmianę pozycji – oraz kółka, które umożliwiają przemieszczanie łóżka (z funkcją zablokowania).Nasze łóżka doskonale nadają się do rehabilitacji pacjentów w warunkach domowych.Posiadają drewniane fronty i barierki w kolorze jasnego buku, co ma znaczący wpływ na estetykę – doskonale komponują się z wnętrzem mieszkania i nie kojarzą się z brzydkimi łóżkami szpitalnymi. Przede wszystkim jednak oferowane łóżka rehabilitacyjne są bardzo funkcjonalne i spełniają swoją podstawową rolę – ułatwiają pielęgnację pacjentów i znacząco poprawiają komfort życia osób sparaliżowanych i wymagających długotrwałego leżenia.

 

Łóżko rehabilitacyjne 4 funkcyjne Łóżko rehabilitacyjne 4 funkcyjne Łóżko rehabilitacyjne 4 funkcyjne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl