1px Łóżko rehabilitacyjne 4 funkcyjne

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych. W asortymencie posiadamy egzemplarze 3- i 4-funkcyjne. To najlepsze modele na rynku renomowanej niemieckiej firmy BURMEIER oraz polskiego producenta ELBUR. Co wyróżnia proponowane przez nas łóżka rehabilitacyjne? Przede wszystkim są to regulowane barierki z możliwością opuszczenia, co zapewnia niepełnosprawnym dodatkowe bezpieczeństwo. Warto zaznaczyć, że można je w łatwy sposób opuścić do wysokości materaca, co ułatwia zejście z łóżka. Oprócz tego każdy egzemplarz wyposażony jest w wysięgnik z trójkątem do podciągania się, który ułatwia zmianę pozycji oraz kółka z funkcją blokowania. Dzięki nim przewiezienie łóżka jest wyraźnie prostsze.

Łóżka do rehabilitacji w domu

Nasze łóżka doskonale nadają się do rehabilitacji pacjentów w warunkach domowych. Dzięki wielu funkcjom i wyposażeniu ich między innymi we wspomniane wcześniej podnośniki, prostsze staje się nie tylko wykonywanie ćwiczeń pozwalających na przywrócenie choremu sprawności. Ułatwiają one również pielęgnację pacjentów i znacząco poprawiają komfort życia osób sparaliżowanych i wymagających długotrwałego leżenia. Na szczególną uwagę zasługuje także estetyka wykonania proponowanych przez nas łóżek. Posiadają one drewniane fronty i barierki w kolorze jasnego buku, dzięki czemu doskonale komponują się z wnętrzem mieszkania i nie kojarzą się z brzydkimi łóżkami szpitalnymi.

Funkcje łóżka:

  • regulacja wysokości łóżka (od 40cm do 80cm)
  • regulacja położenia pleców
  • regulacja położenia nóg (łamane w kolanach)
  • pionizacja łóżka (tzw. pozycja Trendelenburga)

Cena wypożyczenia od 100 zł /miesiąc - bez kaucji

Łóżko wypożyczane jest bez materaca. Istnieje jednak możliwość zakupu nowego materaca bazowego piankowego, jak również materaca przeciwodleżynowego.

Kiedy warto wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne?

Łóżko rehabilitacyjne warto wypożyczyć na potrzeby osób, które w wyniku wypadku, choroby lub innego rodzaju zdarzenia, utraciły pełnie sprawności. Dzięki konstrukcji omawianego produktu oraz różnorodnym funkcjom, wyraźnie można poprawić komfort osoby niepełnosprawnej. Jeśli chory wymaga opieki, tego rodzaju łóżko znacznie ułatwi także wykonywanie wszelkich czynności osobie zajmującej się poszkodowanym. Proponowany przez nas asortyment pozwala bowiem między innymi na regulację wysokości, pionizację łóżka czy precyzyjne ustalenie położenia pleców. W przypadku zainteresowania omawianą ofertą, zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy Państwu również szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące proponowanego sprzętu.

 

Łóżko rehabilitacyjne 4 funkcyjne Łóżko rehabilitacyjne 4 funkcyjne Łóżko rehabilitacyjne 4 funkcyjne

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl