1pxWypożyczalnia
1pxPromocje
1pxProducenci
1pxPaczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się
1px

Mobilne koncentratory tlenu

Mobilne koncentratory tlenu

 Każdy z nas lubi wyjść ze swojego domu ,spotkać się ze znajomymi czy wyjść na spacer jest to naturalny tryb życia każdego człowieka ,niestety tlenoterapia stacjonarna odbiera tę możliwość  ponieważ człowiek chory musi nieustannie być podłączony do urządzenia z którego płynie tlen a urządzenie musi być podłączone do prądu. Stan taki w dłuższej perspektywie rodzi w chorym brak pewności siebie, rezygnacje z życia i  narastającą depresje. Postęp medycyny i wprowadzenie do użytku specjalnych przenośnych koncentratorów tlenu sprawiło, że chorzy z problemami oddechowymi mogli uwolnić się od rutyny tlenoterapii stacjonarnej  i stać się jak dawniej osobami  aktywnymi w życiu codziennym pomimo problemów zdrowotnych

 

.

W trosce o komfort życia naszych klientów sklep medyczny Medikop  wprowadził do swojej oferty kilka rodzajów koncentratorów stacjonarnych oraz przenośnych. Urządzenia dostępne w naszym sklepie pochodzą jedynie od sprawdzonych producentów, dlatego gwarantują najwyższą jakość i wydajność. Poznaj zalety przenośnych koncentratorów tlenu oferowanych przez nasz sklep i przekonaj się, że to urządzenie niezbędne dla każdego pacjenta wymagającego tlenoterapii!

Dodatkowo przenośne koncentratory tlenu umożliwiają prowadzenie aktywnego trybu życia, podróżowanie, a nawet uprawianie sportu. Urządzenia te ważą bardzo mało ,są poręczne i dyskretne dzięki czemu pozwalają pacjentowi na samodzielne poruszanie się, zarówno w domu, jak i poza nim.

 Przenośny koncentrator tlenu umożliwia praktycznie nieustanną tlenoterapię, dzięki nielimitowanej ilości tlenu, którą bezpośrednio z powietrza pozyskuje osoba korzystająca z urządzenia. Oznacza to, że chory nie musi martwić się o zapewnienie odpowiedniej ilości wkładów, czy naboi, które należy zabrać ze sobą. Zyskuje dzięki temu prawdziwą niezależność. Dodatkowo niska waga sprzętu oraz mobilność i wydajna bateria nie ograniczają wycieczek pacjenta do krótkich wypadów na podwórko przed domem. Zaletą przenośnych koncentratorów  tlenu jest też możliwość podłączenia do gniazda zapalniczki  samochodowej i nieograniczone wycieczki . Firma  Medikop  posiada w ofercie koncentratory tlenu  firmy Inogen, Philips czy GCE   - są to koncentratory profesjonalne dające w całym zakresie swojej pracy tlen powyżej 90%. 


Pacjenci korzystający z mobilnych koncentratorów tlenu mają szanse na prawdziwie aktywne życie, a nawet uprawianie sportów dostosowanych do ich stanu fizycznego. Małe rozmiary oraz waga urządzenia to również mobilność i możliwość korzystania z każdego środka transportu, w tym nawet samolotów. Dzięki temu pacjenci wymagający tlenoterapii mają szansę na podróżowanie w najdalsze zakątki świata.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl