1pxProducenci
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się

Koncentratory tlenu – wypożyczalnia i sprzedaż

Wiele przewlekłych chorób wiąże się z dolegliwościami, które utrudniają pacjentowi oddychanie i ograniczają przyswajanie tlenu. Ponieważ jest on niezbędny do podtrzymania funkcji życiowych, w sytuacji niedoboru koniecznością staje się dostarczenie tlenu metodami medycznymi. Podczas jednego wdechu do płuc człowieka dostaje się około 0,5 litra powietrza. Ich pojemność przeciętnie wynosi około 5 litrów. W przypadku choroby płuc takiej jak astma, POChP, mukowiscydoza, dysplazja czy nowotwory, wydolność oddechowa maleje. W konsekwencji na niedobory tlenu cierpi każda komórka. Utrudniona jest też redystrybucja energii, przez co chory jest jeszcze bardziej osłabiony, a jego powrót do zdrowia – spowolniony. W celu poprawy dotlenienia komórek stosuje się koncentratory tlenu. Wypożyczalnia tych urządzeń pozwala na wyposażenie chorego we wspomaganie oddechowe w okresie leczenia. Natomiast sprzedaż koncentratorów tlenu to rozwiązanie dla tych pacjentów, którzy są niepełnosprawni lub nieuleczalnie chorzy i potrzebują zewnętrznego dotlenienia na dłużej.

Sprzedaż koncentratorów tlenu

Oferta naszej firmy obejmuje zarówno wynajem, jak i sprzedaż koncentratorów tlenu. Urządzenia tego typu są wykorzystywane w medycynie w celu zapewnienia pacjentowi ciągłych dostaw powietrza ze zwiększoną zawartością tlenu. Stanowią tańszą i bezpieczniejszą alternatywę dla butli ze sprężonym tlenem. Są też wygodniejsze w korzystaniu, jeśli pacjent przesiada się na ręczny wózek inwalidzki. Ich zaletą jest bowiem znacznie mniejsza masa. Ponadto zapas tlenu nigdy się nie wyczerpuje i nie wymaga wymiany butli na nową. Wynika to ze sposobu pracy urządzenia, które pobiera powietrze bezpośrednio z otoczenia i absorbuje azot. Stężenie tlenu dostarczanego choremu wynosi nawet 90%.

Sprzedaż koncentratorów tlenu prowadzimy z myślą o osobach potrzebujących długiej i stałej tlenoterapii, polegającej na dostarczaniu orga­nizmowi skoncentrowanej ilości tlenu. Urządzenia są wykorzystywane do skutecz­nego leczenia niedotlenienia organizmu, zaburzeń oddychania, niewydolności oddechowych występują­cych w przebiegu wielu chorób. W asortymencie mamy nowe i używane koncentratory tlenu. Wypożyczalnia jest też sposobem na zaoszczędzenie wysokich kosztów zakupu, jeśli urządzenie jest potrzebne na krótki czas.

Serwis koncentratorów tlenu

Użytkowanie koncentratora może wiązać się z różnymi uszkodzeniami i utratą wydajności. Warto też pamiętać, że włączenie urządzenia nie oznacza jeszcze produkcji tlenu. Dlatego prowadzimy profesjonalny serwis koncentratorów tlenu. Pozwala on na wykonanie diagnostyki, a w razie potrzeby – przywrócenie sprawności urządzenia bez konieczności zakupu kolejnego drogiego sprzętu. Naprawa koncentratorów tlenu pozwala też zagwarantować, że urządzenia z naszej wypożyczalni są w pełni sprawne. Jednocześnie na czas jej wykonywania można skorzystać z innego sprzętu z naszej wypożyczalni.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl