1px O nas

 

- Kilka słów o naszej firmie -

 

Firma Medikop - jest dystrybutorem sprzętu rehabilitacyjnego renomowanych niemieckich marek. Zaopatrujemy firmy oraz indywidualnych Klientów, a od 2021 roku wprowadziliśmy również możliwość wypożyczania profesjonalnego sprzętu rehabilitacyjnego w naszej firmie.

 

Nasza oferta jest bardzo szeroka, od mniejszych sprzętów jak balkoniki chodziki wózki, po bardziej specjalistyczne, mniej spotykane w wypożyczalniach wózki elektryczne czy schodołazy . Specjalizujemy się w wypożyczaniu 4-funkcyjnych elektrycznych łóżek rehabilitacyjnych najwyższej jakości, wiodącej na rynku firmy BURMEIER oraz Polskiej ELBUR. Bogaty wybór łóżek rehabilitacyjnych w naszej wypożyczalni uzupełniają praktyczne szafki i stoliki przyłóżkowe. W ofercie posiadamy również najlepsze na rynku koncentratory tlenu Philips Everflo – znakomicie nadające się do prowadzenia terapii tlenowej w warunkach domowych.

 

Sprzęt, który oferujemy jest w 100% sprawny, zadbany i każdorazowo przed wypożyczeniem sprawdzany pod względem bezpieczeństwa i higieny.

 DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ MAŁOPOLSKI. 

 

CO NAS WYRÓŻNIA:

 

- Nie pobieramy kaucji.

- Nie ma konieczności przyjeżdżania do wypożyczalni, aby podpisać umowę.

- Sprzęt dowozimy do Klientów oraz zapewniamy wniesienie, montaż i instruktaż z obsługi (koszt ustalany jest indywidualnie w zależności od miejsca montażu).

- Do wypożyczenia potrzebne minimum formalności (wymagany jedynie dowód osobisty, na podstawie którego zawierana jest umowa na czas nieokreślony).

- Telefon czynny 24h/7.

- Możliwość składania zamówień niestandardowych.

 

Medikop to gwarancja dostępności sprzętu oraz niskiej ceny w połączeniu z wysoką jakością i profesjonalną obsługą. Priorytetem firmy jest zadowolenie i bezpieczeństwo klientów.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

 

 

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl