Wypożyczalnia 

 

 

 

 

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego – Medikop

Ograniczenie możliwości ruchu na skutek wypadku czy niepełnosprawności, a także opieka nad osobami przewlekle chorymi wymagają zapewnienia im odpowiedniego wyposażenia. Łóżka, wózki, balkoniki czy urządzenia do tlenoterapii są niestety drogie, dlatego nie każdy może sobie pozwolić na ich zakup. Rozwiązaniem w takich sytuacjach jest wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, w której można taniej wynająć łóżka rehabilitacyjne, czy inny potrzebny element wyposażenia. Wypożyczanie wózków inwalidzkich czy koncentratorów tlenu pozwala na optymalizację wydatków tym bardziej, że większość takich artykułów jest objęta dofinansowaniem. Pielęgnacja osoby chorej, niepełnosprawnej czy seniora bywa nie tylko trudna i czasochłonna. Wymaga też nabywania rozmaitych specjalistycznych produktów takich jak kosmetyki, środki higieniczne, pieluchomajtki, farmaceutyki czy inne artykuły pierwszej potrzeby. Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego może częściowo ograniczyć wydatki, odciążając domowy budżet bez rezygnacji z komfortu pacjenta i jego opiekuna.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych i wózków inwalidzkich

Firma Medikop jest dystrybutorem sprzętu rehabilitacyjnego wysokiej klasy – dopasowanego indywidualnie do potrzeb użytkowników. Działamy też jako wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych, wózków inwalidzkich oraz innego sprzętu, niezbędnego do zapewnienia właściwych warunków oraz opieki nad chorym. Stale poszerzamy nasz asortyment, aby każdy z naszych Klientów mógł wybrać dla siebie sprzęt o odpowiednich parametrach. Dysponujemy wieloma produktami do wypożyczenia, także na nieograniczony okres. Są one w pełni funkcjonalne, niezawodne, niezużyte. Jako wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych i innego sprzętu zapewniamy możliwość transportu pod wyznaczony adres, wnosimy go do pomieszczeń, montujemy i przygotowujemy do użycia.

Jeśli interesuje Cię wypożyczenie wózków inwalidzkich lub łóżek, zachęcamy do skontaktowania się z nami: 505 130 116. Działamy w rejonie miejscowości takich jak Nowy Sącz, Bochnia, Brzesko czy Tarnów, ale do skorzystania z oferty zachęcamy Klientów z innych rejonów Polski. Przypominamy też, iż umożliwiamy naprawę sprzętu medycznego oraz serwis.

Wypożyczalnia


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl