1px Wypożyczalnia 

 

 

 

 

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Ograniczenie możliwości ruchu na skutek wypadku czy niepełnosprawności, a także opieka nad osobami przewlekle chorymi wymagają zapewnienia im odpowiedniego wyposażenia. Łóżka, wózki, balkoniki czy urządzenia do tlenoterapii są niestety drogie, dlatego nie każdy może sobie pozwolić na ich zakup. Rozwiązaniem w takich sytuacjach jest skorzystanie z usług wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego. W tego rodzaju miejscach można zaopatrzyć się we wszelkiego rodzaju sprzęty i urządzenia w znacznie korzystniejszych cenach. Wypożyczanie wózków inwalidzkich czy koncentratorów tlenu pozwala na optymalizację wydatków tym bardziej, że większość takich artykułów jest objęta dofinansowaniem. Pielęgnacja osoby chorej, niepełnosprawnej czy seniora bywa nie tylko trudna i czasochłonna. Wymaga też nabywania rozmaitych specjalistycznych produktów takich jak kosmetyki, środki higieniczne, pieluchomajtki, farmaceutyki czy inne artykuły pierwszej potrzeby. Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego może częściowo ograniczyć wydatki, odciążając domowy budżet bez rezygnacji z komfortu pacjenta i jego opiekuna.

Jeśli są Państwo zainteresowania naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 505 130 116. Działamy w rejonie miejscowości takich jak Brzesko, Nowy Sącz, Bochnia czy Tarnów, ale do skorzystania z oferty zachęcamy Klientów z innych rejonów Polski. Przypominamy też, iż umożliwiamy naprawę sprzętu medycznego oraz serwis.

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego?

Na rynku istnieje wiele wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego. Dlaczego zatem warto skorzystać właśnie z naszej oferty? Wynika to z kilku powodów. Przede wszystkim jest to jakość oferowanych przez nas produktów. Sprzęt medyczny i urządzenia, które udostępniamy Klientom to asortyment od najlepszych producentów na rynku. Oprócz tego posiadamy niezwykle korzystne ceny. Dzięki temu zarówno koncentratory tlenu, jak i inne produkty można wypożyczyć w konkurencyjnych cenach. Warto również dodać, że posiadamy niezwykle bogaty wybór urządzeń. Dzięki temu znajdą Państwo u nas nie tylko niemal każdy sprzęt niezbędny do rehabilitacji, ale również nie będziecie musieli oczekiwać na jego dostępność, ponieważ w większości przypadków możemy go udostępnić od ręki.

Dostawa wypożyczanego sprzętu medycznego

Jesteśmy w pełni świadomi tego, że nie każda osoba dysponuje samochodem, który umożliwi transport wypożyczonego od nas sprzętu. Kłopot często stanowią duże produkty, takie jak na przykład łóżka rehabilitacyjne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wprowadziliśmy do oferty dogodną formę dostawy. Dzięki temu istnieje możliwość dostarczenia do Państwa zamówionych sprzętów. Dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi w Polsce, możemy w ciągu zaledwie kilku dni dowieźć zamówiony asortyment pod dowolny adres w naszym kraju. Jeśli są Państwo zainteresowani tego rodzaju usługą, zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów dostawy.

Wypożyczalnia


1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl