1pxPromocje
 Inogen Rove 6 przenośny koncentrator tlenu- Nowy
Inogen Rove 6 przenośny koncentrator tlenu- Nowy
9 800,00 zł 9 500,00 zł
szt.
1pxProducenci
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się
Łóżko rehabilitacyjne PB 331 Łóżko rehabilitacyjne PB 331
Producent: ELBUR
Cena: 3 650,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Łóżko rehabilitacyjne PB 325 Łóżko rehabilitacyjne PB 325
Producent: ELBUR
Cena: 3 400,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Łóżko rehabilitacyjne PB 326 Łóżko rehabilitacyjne PB 326
Producent: ELBUR
Cena: 3 300,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Łóżko rehabilitacyjne PB 337 Łóżko rehabilitacyjne PB 337
Producent: ELBUR
Cena: 3 740,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Łóżko rehabilitacyjne Antar Łóżko rehabilitacyjne Antar
Producent: ANTAR
Cena: 3 300,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej

Łóżka rehabilitacyjne

Okres rekonwalescencji po wypadku czy poważnej operacji jest długotrwały i trudny zarówno dla pacjenta, jak i jego opiekunów. Szczególnie dotyczy to placówek, w których personel sprawuje pieczę nad wieloma chorymi lub niepełnosprawnymi, spędzającymi większość czasu w pozycji leżącej. Pomocne w zapewnieniu komfortu pacjentom oraz usprawnieniu ich pielęgnacji i leczenia mogą być odpowiednie łóżka rehabilitacyjne znane również jako łóżka ortopedyczne. Są to konstrukcje wyposażone w różne funkcje, które z jednej strony zapewniają choremu pewien margines samodzielności, a z drugiej ograniczają potrzebę fizycznego podnoszenia i przewracania pacjenta. Ponadto wyjątkowo usprawniają one przenoszenie chorego np. na wózek inwalidzki elektryczny czy ręczny. Warto pamiętać, że niezależnie od tego jaki model łóżka rehabilitacyjnego wybierzemy, powinien być on dopasowany do potrzeb pacjenta. Szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na wybór odpowiedniego materaca, szczególnie w placówkach opieki długoterminowej, w przypadku pacjentów, którzy znaczną część czasu spędzają w pozycji leżącej.

Łóżka rehabilitacyjne dla chorych na pilota - do domu

Łóżka rehabilitacyjne dla chorych na pilota doskonale sprawdzą się nie tylko we wspomnianych wcześniej placówkach oferujących pomoc osobom niepełnosprawnym i rekonwalescentom. Łóżka rehabilitacyjne dla seniorów i chorych mogą być również wykorzystywane w domu, w którym bliscy sprawują długoterminową opiekę nad osobą przechodzącą rehabilitację czy trwale niepełnosprawną. W pierwszym przypadku sprzęt można wypożyczyć, w drugim – warto w niego zainwestować ze względu na wygodę pacjenta. Należy pamiętać, że łóżko rehabilitacyjne może zostać objęte dofinansowaniem ze środków PFRON. Jeśli zatem uzyskali Państwo dopłatę, możecie ją zrealizować w naszym sklepie.

Łóżko ortopedyczne na pilota znacznie ułatwia również opiekę nad chorą osobą. Specjalne łóżko elektryczne daje opcję jaką jest regulacja wysokości leża oraz pozwala bez problemu ułożyć pacjenta w pozycji siedzącej, co znacznie ułatwia spożywanie posiłków. To niezwykłe ułatwienie dla tych, którzy sprawują opiekę nad osobami chorymi w domach prywatnych.

Łóżka rehabilitacyjne elektryczne - łóżka medyczne


W ofercie naszej firmy znajdą Państwo nowoczesne łóżka rehabilitacyjne elektryczne 4-funkcyjne, sterowane w pełni automatycznie od renomowanej firmy VERMEIREN oraz polskiej marki ELBUR. Regulowane barierki łóżka rehabilitacyjnego z możliwością opuszczenia zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo osobom niepełnosprawnym. Barierki można w łatwy sposób opuścić do wysokości materaca, co ułatwia wyjście z łóżka. Oprócz tego każde elektryczne łóżko rehabilitacyjne wyposażone jest w ułatwiający zmianę pozycji wysięgnik z trójkątem do podciągania się oraz kółka z funkcją blokady, które umożliwiają przemieszczanie mebla i pozwalają dopasować pozycję łóżka do indywidualnych potrzeb. Nasze łóżka rehabilitacyjne doskonale nadają się do rehabilitacji pacjentów w warunkach domowych. Są wyposażone w drewniane fronty i barierki w kolorze jasnego buku, co ma znaczący wpływ na estetykę. Doskonale komponują się one bowiem z wnętrzem mieszkania i nie kojarzą się z meblami jakimi są łóżka szpitalne.

Łóżka rehabilitacyjne regulowane w czterech płaszczyznach

Istotną zaletą proponowanych przez nas łóżek rehabilitacyjnych jest możliwość ich regulacji aż w czterech płaszczyznach. Wyraźnie poprawia to komfort pacjentów, a także ma to znaczny wpływ na ich bezpieczeństwo. Jakie konkretnie części łóżka rehabilitacyjnego można wyregulować? Odpowiednio dopasować można zarówno sekcję nóg oraz pleców, jak i wysokość. Warto jednak zaznaczyć, że dostarczane przez nas produkty można ustawić w pozycji anty-trendelenburga. Zakup łóżka rehabilitacyjnego z naszej oferty pozwala zatem nie tylko na spoczynek w wygodny i bezpieczny sposób, ale wiąże się to także z ułatwieniem opieki nad osobą z ograniczeniami ruchowymi. Łóżko rehabilitacyjne dla seniora jak i dla osoby chorej czy niepełnosprawnej będzie nie tylko jedną z bezpieczniejszych opcji, ale przede wszystkim będzie to rozwiązanie najbardziej komfortowe. Samodzielność oraz możliwość regulacji pozycji są bardzo ważne podczas rekonwalescencji, a łóżka rehabilitacyjne jako jedyne to umożliwiają.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl