1pxProducenci
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się
 Ciśnieniomierz biurkowy GIMA DAYTON Ciśnieniomierz biurkowy GIMA DAYTON
Producent: GIMA
Cena: 145,99 zł
szt.
1pxzobacz więcej

Ciśnieniomierze

Regularna kontrola ciśnienia krwi jest niezwykle ważna. Dzięki temu można na wczesnym etapie zauważyć nieprawidłowości, mogące być objawami poważnych chorób. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani zakupem ciśnieniomierza, który pozwoli monitorować stan zdrowia, zapraszamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty. Znajdą w niej państwo między innymi urządzenia:

  • nadgarstkowe,
  • naramienne,
  • zegarowe,
  • elektroniczne.

Proponowane przez nas ciśnieniomierze to wysokiej jakości artykuły od sprawdzonych producentów. Cechują się one precyzyjnym pomiarem i prostą obsługą. Warto dodać, że sprzęty są objęte gwarancją, dzięki której wszelkie awarie nie wiąże się z koniecznością zakupu nowego produktu.

Ciśnieniomierze elektroniczne naramienne

Jak już wspomnieliśmy, nasza oferta obejmuje między innymi ciśnieniomierze elektroniczne naramienne. Jak wskazuje nazwa, przy ich pomocy pomiaru dokonuje się poprzez założenie opaski na ramieniu. Dzięki temu dokonywane pomiary są niezwykle dokładne. Czym wyróżniają się proponowane przez nas produkty? Oprócz precyzyjnego działania charakteryzują się one między innymi swoją niezawodnością. Warto podkreślić, że w ofercie posiadamy urządzenia z dużymi wyświetlaczami. W ten sposób parametry wskazywane przez ciśnieniomierz są proste w odczycie nawet dla osób słabowidzących.

 

Dlaczego warto wybrać ciśnieniomierz elektroniczny naramienny?

Ciśnieniomierz elektryczny naramienny jest urządzeniem służącym do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi, które jest bardzo proste w obsłudze. Żeby go użyć, wystarczy przyjąć odpowiednią pozycję, w której łokieć jest podparty, a ramię ułożone jest na wysokości serca i założyć mankiet na ramię. Nowoczesne naramienne ciśnieniomierze elektryczne automatycznie dobierają ilość powietrza w mankiecie – nie trzeba go pompować ręcznie, zatem od pierwszego pomiaru można być pewnym poprawnie przeprowadzonej kontroli ciśnienia. Wygodna i łatwa obsługa sprawia, że z urządzenia chętnie korzystają osoby, które z uwagi na stan zdrowia, powinny kilka razy dziennie kontrolować stan ciśnienia. Można go obsługiwać jedną ręką. Większość urządzeń ma funkcję zapisu ostatniego pomiaru, dzięki czemu w wygodny sposób można porównać wynik pomiaru.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl