1pxPromocje
 Inogen Rove 6 przenośny koncentrator tlenu- używany
Inogen Rove 6 przenośny koncentrator tlenu- używany
8 200,00 zł 8 000,00 zł
szt.
1pxProducenci
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się
  • nowość
Podnośnik MEVA Micro Podnośnik MEVA Micro
Producent: Mazamed
Cena: 4 790,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Podnosnik Meva Podnosnik Meva
Producent: Mazamed
Cena: 4 550,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Podnośnik ULISSE EL (do 180 kg) Podnośnik ULISSE EL (do 180 kg)
Producent: Antano Group
Cena: 3 990,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
  • nowość
Podnośnik ULISSE EL 220 Podnośnik ULISSE EL 220
Producent: Antano Group
Cena: 5 200,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Podnośnik transportowy Samson (DRVF02) Podnośnik transportowy Samson (DRVF02)
Producent: MDH
Cena: 3 600,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Pionizator Pionizator
Producent: Vermeiren
Cena: 5 164,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej

Podnośniki pacjenta elektryczny

Podnośnik pacjenta, jak wskazuje nazwa, ułatwia podnoszenie i opuszczanie osoby z pozycji leżącej oraz siedzącej, w tym np. z łóżka na wózek, z wózka inwalidzkiego do wanny itd., a jego obsługa jest prosta i intuicyjna. Przemieszczanie niepełnosprawnego przy pomocy podnośników odbywa się w wygodnej i przede wszystkim bezpiecznej pozycji siedzącej lub półsiedzącej, w zależności od sposobu zaczepienia siedziska. Podnośniki pacjentów mogą być wykorzystywane zarówno w domu, jak i placówkach specjalizujących się w opiece nad osobami niepełnosprawnymi lub ograniczonymi ruchowo. W przypadku zainteresowania ofertą podnośników rehabilitacyjnych zachęcamy do kontaktu. Chętnie udzielimy Państwu wskazówek, dzięki którym wybór odpowiedniego podnośnika pacjenta będzie znacznie prostszy. Wiemy, jak ważny jest komfort życia zarówno osoby ograniczonej ruchowo, jak i osób zajmujących się pacjentami i najbliższymi. W tym celu przygotowaliśmy ofertę podnośników pacjenta sterowanych również za pomocą pilota.

Oferta podnośników transportowo-kąpielowych

Podnośniki transportowe dedykowane dla pacjentów leżących pozwalają na znacznie łatwiejsze i bardziej komfortowe podniesienie osoby leżącej w celu wykonania zabiegów pielęgnacyjnych i higienicznych. Przygotowana przez naszą firmę oferta podnośników transportowo-kąpielowych jest niezwykle szeroka, dzięki czemu każdy zajmujący się osobą niepełnosprawną lub ograniczoną ruchowo znajdzie sprzęt dopasowany do określonych potrzeb. Naszym Klientom proponujemy profesjonalny sprzęt do podnoszenia i transportu pacjentów o różnych parametrach i funkcjach. Na szczególną uwagę zasługuje jednak jakość towarów. Podnośniki pacjentów wykonane zostały z wysokiej klasy stali, która w połączeniu z zaawansowanymi rozwiązaniami sterującymi gwarantuje funkcjonalność i niezawodne działanie. Omawiane produkty są w pełni regulowane, dlatego w prosty sposób można je dopasować do pacjenta. Warto również zaznaczyć, że oprócz klasycznych podnośników rehabilitacyjnych oferujemy także pionizatory ułatwiające podniesienie osoby na przykład z elektrycznego wózka inwalidzkiego. Jeśli zatem mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące naszego asortymentu, zapraszamy do kontaktu.

Podnośnik rehabilitacyjny od firmy Medikop

Podnośniki rehabilitacyjne są znacznym ułatwieniem podczas podnoszenia i przemieszczania osób niepełnosprawnych i niesamodzielnych. Podnośniki elektryczne są przede wszystkim wygodne i bezpieczne zarówno dla osoby przenoszonej, jak i jej opiekuna. Konstrukcja podnośników osób niepełnosprawnych/pacjentów pozwala na wykonanie działania bez najmniejszych trudności, co jest niezwykle ważne w przypadku osób, które nie mogą się samodzielnie podnieść. Dopasowane do potrzeb pacjentów i opiekunów podnośniki rehabilitacyjne nie wymagają wprowadzania zmian w domu, mieszkaniu czy placówce.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl