1pxPromocje
 Inogen Rove 6 przenośny koncentrator tlenu- Nowy
Inogen Rove 6 przenośny koncentrator tlenu- Nowy
9 800,00 zł 9 500,00 zł
szt.
1pxProducenci
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się
Wózek inwalidzki elektryczny SIGMA 230 Wózek inwalidzki elektryczny SIGMA 230
Producent: Vermeiren
Cena: 13 700,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Wózek inwalidzki elektryczny Wózek inwalidzki elektryczny
Producent: ANTAR
Cena: 4 650,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Wózek inwalidzki elektryczny AT52304 Wózek inwalidzki elektryczny AT52304
Producent: ANTAR
Cena: 3 700,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej

Elektryczne wózki inwalidzkie

Elektryczne wózki inwalidzkie są przeznaczone dla osób, które pomimo znacznego ograniczenia sprawności ruchowej, są w znacznym stopniu samodzielne. Wózek inwalidzki elektryczny to model z napędem, który pozwala przemieszczać się na znaczne odległości, dzięki czemu korzystanie z rekreacji na świeżym powietrzu, samodzielnie dokonywanie zakupów czy odwiedzanie krewnych nie stanowi problemu. Ponadto elektryczne wózki inwalidzkie pozwalają też na poruszanie się tym osobom, które nie radzą sobie z samodzielnym przemieszczaniem wózka ręcznego lub gdy stan zdrowia nie pozwala na korzystanie z balkonika inwalidzkiego. Przeszkodą mogą być osłabione mięśnie rąk czy ograniczona koordynacja ruchowa, dlatego wózek inwalidzki elektryczny będzie dla nich doskonałym wyborem. Sterowanie za pomocą joysticka zapewni takiej osobie mobilność bez potrzeby korzystania z pomocy bliskich czy opiekuna. Ponadto wózki inwalidzkie dla osób niepełnosprawnych o napędzie elektrycznym są wyposażone w oświetlenie drogowe, aktywne zawieszenie oraz regulowane podłokietniki co znacznie wpływa na komfort osoby niepełnosprawnej.

Elektryczne wózki inwalidzkie do domu i na ulicę

W ofercie naszego sklepu mamy dostępne najnowocześniejsze modele wózków elektrycznych renomowanych firm, a także modele ręczne. Zapewniają one mobilność i częściową niezależność wszystkim osobom z dysfunkcjami układu ruchu. Elektryczne wózki inwalidzkie są przystosowane do warunków domowych, między innymi ze względu na gabaryty sprzętu czy jego skrętność. Wózki inwalidzkie elektryczne doskonale sprawdzą się również na drogach oraz w innym terenie. Urządzenia zostały bowiem wyposażone w oświetlenie, odpowiedni system zawieszenia oraz koła umożliwiające jazdę po nierównych nawierzchniach i chodnikach. Ponadto wózki elektryczne inwalidzkie posiadają pojemny akumulator, który pozwala na pokonanie nawet dużych odległości. Każdy wózek elektryczny można także dopasować do osoby na nim jeżdżącej - ustawienie oparcia oraz poduszki.


Wózki inwalidzkie elektryczne są idealnym rozwiązaniem dla osób niepełnosprawnych oraz z ograniczeniami ruchowymi. Sprawdzą się one w pomieszczeniach zamkniętych, a także w niemal każdych warunkach zewnętrznych. Pojazdy te są również łatwe w obsłudze - z myślą osobach starszych.

Finansowanie zakupu wózka inwalidzkiego elektrycznego

Dla wielu osób chcących nabyć elektryczny wózek inwalidzki duży problem może stanowić koszt jego zakupu. Warto jednak wiedzieć, że nie zawsze musi się to wiązać z dużym wydatkiem. Wózki inwalidzkie elektryczne są bowiem objęte różnego rodzaju dofinansowaniami. Jakie konkretnie podmioty oferują wsparcie? Niepełnosprawni mogą uzyskać dotację między innymi z:

  • Narodowego Funduszu Zdrowia,
  • Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie,
  • Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Jeśli zatem uzyskali Państwo wsparcie na zakup wózka inwalidzkiego z napędem elektrycznym, zachęcamy do skorzystania z oferty, którą przygotowała nasza firma. Podpowiemy, na co zwrócić uwagę, aby sprzęt możliwie najlepiej spełniał swoją rolę.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl