1pxProducenci
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się
Wózek inwalidzki elektryczny Wózek inwalidzki elektryczny
Producent: ANTAR
Cena: 4 450,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Wózek inwalidzki elektryczny AT52304 Wózek inwalidzki elektryczny AT52304
Producent: ANTAR
Cena: 3 600,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej

Elektryczne wózki inwalidzkie

Elektryczne wózki inwalidzkie są przeznaczone dla osób, które pomimo znacznego ograniczenia sprawności ruchowej, są w znacznym stopniu samodzielne. Model z napędem pozwala przemieszczać się na znaczne odległości, dzięki czemu korzystanie z rekreacji na świeżym powietrzu, samodzielnie dokonywanie zakupów czy odwiedzanie krewnych nie stanowi problemu. Ponadto elektryczne wózki inwalidzkie pozwalają też na poruszanie się tym osobom, które nie radzą sobie z samodzielnym przemieszczaniem wózka ręcznego lub gdy stan zdrowia nie pozwala na korzystanie z balkonika inwalidzkiego. Przeszkodą mogą być osłabione mięśnie rąk czy ograniczona koordynacja ruchowa. Sterowanie za pomocą joysticka zapewni takiej osobie mobilność bez potrzeby korzystania z pomocy bliskich czy opiekuna.

 

Elektryczne wózki inwalidzkie do domu i na ulicę 

W sprzedaży mamy najnowocześniejsze modele wózków elektrycznych renomowanych firm, a także modele ręczne. Zapewniają one mobilność i częściową niezależność wszystkim osobom z dysfunkcjami układu ruchu. Elektryczne wózki inwalidzkie są przystosowane do warunków domowych, między innymi ze względu na gabaryty sprzętu czy jego skrętność. Doskonale sprawdzą się one jednak również na drogach oraz w innym terenie. Urządzenia zostały bowiem wyposażone w oświetlenie, odpowiedni system zawieszenia oraz koła umożliwiające jazdę po nierównych nawierzchniach. Ponadto wózki posiadają pojemny akumulator, który pozwala na pokonanie nawet dużych odległości.

 

Finansowanie zakupu wózka inwalidzkiego elektrycznego

Dla wielu osób chcących nabyć elektryczny wózek inwalidzki duży problem może stanowić koszt jego zakupu. Warto jednak wiedzieć, że nie zawsze musi się to wiązać z dużym wydatkiem. Omawiane urządzenia są bowiem objęte różnego rodzaju dofinansowaniami. Jakie konkretnie podmioty oferują wsparcie? Niepełnosprawni mogą uzyskać dotację między innymi z:

  • Narodowego Funduszu Zdrowia,
  • Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie,
  • Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Jeśli zatem uzyskali Państwo wsparcie na zakup wózka inwalidzkiego z napędem elektrycznym, zachęcamy do skorzystania z oferty, którą przygotowała nasza firma. Podpowiemy, na co zwrócić uwagę, aby sprzęt możliwie najlepiej spełniał swoją rolę.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl