1pxPromocje
1pxProducenci
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się

Ssaki medyczne do użytku domowego

Wśród wielu urządzeń dostępnych w naszej ofercie znajdują się między innymi ssaki medyczne. Służą one przede wszystkim do odsysania wszelkiego rodzaju wydzielin, takich jak na przykład krew czy śluzy. W asortymencie posiadamy nowoczesne ssaki medyczne elektryczne, które cechują się między innymi funkcjonalnością oraz wysoką kulturą pracy. Wpływ ma na to między innymi system zasilania i możliwości podłączenia urządzenia. Większość proponowanych przez nas ssaków medycznych może działać w oparciu o prąd zmienny lub stały bądź akumulatory. Dzięki starannie zaprojektowanym komponentom, takim jak na przykład silnik oraz filtr, urządzenia cechują się również cichym i równym działaniem, co w przypadku tego rodzaju produktów jest niezwykle ważne. Zaawansowane ssaki medyczne podnoszą komfort użytkowania z urządzenia poprzez efektywną i cichą pracę. Ssaki medyczne dostępne w naszym sklepie są stosowane zarówno w gabinetach zabiegowych, czy przychodniach, ale również w domach. Różnorodne modele ssaków medycznych pozwalają na dopasowanie urządzenia do swoich potrzeb i odsysania wydzieliny w bezpieczny i komfortowy sposób w warunkach domowych.

Pamiętajmy, że wybór i zakup ssaka medycznego powinien opierać się na decyzji i rekomendacjach lekarza prowadzącego. Niezależnie czy celujemy w ręczne ssaki medyczne, zasilane akumulatorem czy zasilane sieciowo, warto spytać specjalistę o poradę.  

Akcesoria do ssaków medycznych

Nasi Klienci mogą zaopatrzyć się nie tylko w ssaki medyczne do odsysania i komponenty do odsysania wydzielin, ale także w akcesoria do ssaków medycznych. Jakie konkretnie produkty posiadamy w ofercie? Podobnie, jak w przypadku między innymi termometrów elektronicznych bezdotykowych, wybór jest naprawdę szeroki. W asortymencie znajdą bowiem Państwo na przykład:

  • dren silnikowy do ssaka,
  • filtr do koncentratora,
  • pojemnik zapasowy,
  • dreny silikonowe.

Ponadto w ofercie posiadamy torby umożliwiające wygodny i bezpieczny transport ssaków medycznych. Samo podłączenie wymiennych akcesoriów nie sprawia najmniejszego problemu, wystarczy kierować się prostą instrukcją obsługi.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl