1pxProducenci
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi aparaty CPAP. Urządzenia te wykorzystują nowoczesną i jedną z najskuteczniejszych metod leczenia obturacyjnego bezdechu sennego. Polega ona na wytwarzaniu stałego, dodatniego ciśnienia w drogach oddechowych. Umieszczony przy łóżku aparat CPAP dyskretnie dostarcza powietrze pod ciśnieniem przez rurkę i niewielką maskę lub system poduszek nosowych. Prawidłowa diagnoza i dobór odpowiedniego aparatu CPAP z nawilżaczem i maską maksymalizują efekty terapii. Leczenie za pomocą omawianego urządzenia przywraca drożność górnym drogom oddechowym poprzez ich pneumatyczne usztywnienie, podnosząc tym samym komfort życia pacjentów. Ten sposób leczenia obturacyjnego bezdechu sennego nie wymaga przyjmowania leków ani poddania się operacji. Dzięki niemu setki tysięcy osób na całym świecie mogą spokojnie spać i prowadzić zdrowsze życie. W wielu przypadkach korzyści ze stosowania aparatu CPAP są odczuwane natychmiast – często już podczas pierwszej nocy użytkowania.

Korzyści z użytkowania aparatu na bezdech senny

Regularne korzystanie z aparatu na bezdech senny pozwala szybko odczuć efekty terapii. Dlaczego konkretnie warto zainwestować w omawiane urządzenie? Ponieważ pozwala ono między innymi na:

  • stabilny sen,
  • utrzymanie drożności dróg oddechowych (zniwelowanie chrapania),
  • radykalną poprawę stanu zdrowia,
  • poprawę koncentracji w ciągu dnia,
  • redukcję senności w dzień,
  • zmniejszenie zagrożeń związanych z układem sercowo-naczyniowym (zawał czy zatrzymanie akcji serca, itp.).

Jak sfinansować zakup aparatu CPAP?

Zakup aparatu CPAP to bardzo często inwestycja na lata, dlatego warto wybrać sprzęt sprawdzonego producenta. Aparaty CPAP dla chorych ubezpieczonych są częściowo refundowane przez NFZ. Poziom refundacji NFZ to obecnie 90% kwoty z 2100 zł (1890 zł). W naszym sklepie mogą Państwo zakupić sprzęt wraz ze wsparciem Narodowego Funduszu Zdrowia. Można je uzyskać na podstawie wniosku o dofinansowanie sprzętu wystawionego przez lekarza specjalistę, po przeprowadzonej diagnostyce i zdiagnozowaniu bezdechu.

Jeżeli u chorego stwierdzono umiarkowany lub znaczny stopień niepełnosprawności, w kosztach refundacji mogą uczestniczyć ośrodki pomocy, takie jak MOPS, PCPR oraz PFRON. Mając zlecenie upoważniające do refundacji, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta (690 661 659).

Aparaty CPAP z modułem łączności bezprzewodowej

Nasi Klienci spośród wielu rodzajów produktów, mogą nabyć między innymi aparaty CPAP z modułem łączności bezprzewodowej. Jest to niezwykle komfortowe rozwiązanie, które umożliwia zdalną obserwację prowadzonej terapii. Dzięki temu stała kontrola lekarza nie stanowi żadnego problemu. Warto również zaznaczyć, że bez konieczności wizyty u specjalisty, mogą zostać także wprowadzone modyfikacje w ustawieniach aparatu. W związku z tym, parametry urządzenia są stale dobierane do stanu zdrowia pacjenta. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących proponowanych przez nas aparatów CPAP lub chęci ich zakupu zapraszamy do kontaktu.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl