1pxPromocje
Przenośny koncentrator  tlenu Inogen one G5 /używany
Przenośny koncentrator tlenu Inogen one G5 /używany
7 500,00 zł 7 200,00 zł
szt.
1pxProducenci
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się

Komory inhalacyjne

Istnieje wiele rodzajów leków, które podawane są wziewnie. Niestety ich zażycie, nie należy do prostych czynności. Problemy z tym mogą mieć w szczególności dzieci oraz osoby starsze. Jeśli zatem chcą Państwo skutecznie rozwiązać omawiany kłopot, zachęcamy do zakupu oferowanych przez nas komór inhalacyjnych. Są to produkty, które stosuje się wraz z inhalatorem ciśnieniowym z dozownikiem. Użytkowanie omawianego sprzętu pozwala precyzyjnie dostarczyć lek do płuc pacjenta w dokładnie ilości. Warto dodać, że zażywanie medykamentów w ten sposób zapobiega ich osadzaniu się w gardle i jamie ustnej, a także niweluje skutki uboczne w postaci między innymi chrypy czy suchości gardła. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących oferty, prosimy o kontakt.

Zalety oferowanych komór inhalacyjnych

Proponowane przez nas komory inhalacyjne posiadają wiele zalet. Jakich konkretnie? Przede wszystkim jest to ich ergonomiczna budowa. Dzięki temu produkt doskonale dopasowuje się do twarzy, przez co zażycie leku staje się znacznie prostsze. Oprócz tego oferowane przez nas urządzenia cechują się zaworem wdechowym o niskim oporze. Co to oznacza w praktyce? W ten sposób skuteczność terapii jest znacznie większa. Niewątpliwą zaletą omawianych rozwiązań jest również możliwość demontażu ustnika, co pozwala dokładnie go wyczyścić po podaniu medykamentów. Podobnie, jak na przykład koncentratory tlenu oraz inne produkty z naszej oferty, komory inhalacyjne są niezwykle trwałe i mogą być stosowane przez długi czas.

Dlaczego warto korzystać z komory inhalacyjnej?

Komora inhalacyjna wykorzystywana jest w leczeniu dróg układu oddechowego i minimalizuje poczucie dyskomfortu u pacjentów przyjmujących preparaty wziewne. Poza ułatwieniem i skróceniem procesu nebulizacji komora inhalacyjna wpływa nie tylko na skuteczność, ale również na jakość stosowanego leczenia. Ułatwia przyjmowanie leków i zmniejsza ryzyko podrażnienia błony śluzowej, co w konsekwencji może powodować zniechęcenie do przyjmowania preparatu leczniczego. Komory inhalacyjne dają również możliwość wprowadzenia produktu leczniczego bezpośrednio do podrażnionych lub chorych dróg oddechowych – co w konsekwencji wpływa na szybszą rekonwalescencję oraz skrócenie czasu przyjmowania leków. Budowa ustnika lub maski komory inhalacyjnej zapewnia wygodne utrzymanie jej w czystości i higienicznym stanie.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl