1pxProducenci
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się

Wózki inwalidzkie

Osoby niepełnosprawne, częściowo sparaliżowane, przechodzące rehabilitację czy seniorzy z ograniczeniami ruchu niekiedy wymagają przemieszczania. Powodem mogą być badania kontrolne, konieczność przeprowadzenia zabiegów higienicznych czy wyjścia na świeże powietrze. Mobilność  takim osobom zapewniają wózki inwalidzkie. Sklep medyczny Medikop oferuje je w wielu wariantach, również z przeznaczeniem dla osób o specyficznych wymaganiach. Przedstawiamy bogatą ofertę wózków inwalidzkich ręcznych, produkowanych przez najlepsze firmy na rynku. Zostały one opracowane po to, aby zwiększyć mobilność osób chorych i niepełnosprawnych. Dlatego też charakteryzują się odpowiednio wyprofilowanym kształtem, niewielką wagą oraz bogatymi funkcjami konfiguracyjnymi. Każdy dostępny w naszej ofercie wózek inwalidzki ręczny umożliwia sprawne poruszanie się po wielu nawierzchniach na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Jednocześnie zapewnia pełny komfort I bezpieczeństwo użytkowania.

W naszym sklepie znajdują się wózki inwalidzkie niezbędne w procesie rehabilitacyjnym osób starszych, chorych bądź niepełnosprawnych. Wszystkie dostępne produkty mają odpowiednie certyfikaty i atesty, dlatego gwarantują najwyższą jakość wykonania oraz pełna funkcjonalność.

 

 

Wózek inwalidzki  jest podstawowym elementem wyposażenia każdej osoby niepełnosprawnej lub przewlekle chorej, która nie może swobodnie poruszać się samodzielnie. Dotyczy to nie tylko osób z trwałymi uszkodzeniami ciała, częściowo sparaliżowanych czy po amputacjach. Sprzęt tego typu jest też przydatny, gdy trzeba przewieźć osobę osłabioną chorobą do łazienki czy na badanie lub po prostu przetransportować ją na świeże powietrze. Wózek inwalidzki ręczny jest też niezastąpiony w mieszkaniu, w którym – ze względu na ograniczoną przestrzeń – nie zdadzą egzaminu elektryczne wózki inwalidzkie. Usprawnia opiekę nad chorym czy seniorem z ograniczeniami ruchu. Jednocześnie umożliwia mu przebywanie w różnych miejscach, w towarzystwie bliskich i znajomych, uwalniając od nieustannego leżenia w łóżku. Natomiast w przypadku osób częściowo sparaliżowanych, zapewnia im mobilność i samodzielność.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl