1pxPromocje
Przenośny koncentrator tlenu DeVilbiss IGO 2/używany
Przenośny koncentrator tlenu DeVilbiss IGO 2/używany
5 500,00 zł 4 900,00 zł
szt.
Przenośny  koncentrator tlenu Philips SimplyGo Mini /używany
Przenośny koncentrator tlenu Philips SimplyGo Mini /używany
5 400,00 zł 5 100,00 zł
szt.
Przenośny koncentrator tlenu GCE Zen-O Lite/ Używany
Przenośny koncentrator tlenu GCE Zen-O Lite/ Używany
4 200,00 zł 3 900,00 zł
szt.
1pxProducenci
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się

Wózki inwalidzkie w Medikop

Osoby niepełnosprawne, częściowo sparaliżowane, przechodzące rehabilitację czy seniorzy z ograniczeniami ruchu niekiedy wymagają przemieszczania lub po prostu nie chcą rezygnować z aktywności i samodzielności. Powodem mogą być badania kontrolne, konieczność przeprowadzenia zabiegów higienicznych czy wyjścia na świeże powietrze. Mobilność takim osobom zapewniają wózki inwalidzkie. Sklep medyczny Medikop oferuje wózki inwalidzkie dla osób niepełnosprawnych ruchowo w wielu wariantach, również z przeznaczeniem dla osób o specyficznych wymaganiach. Przedstawiamy bogatą ofertę wózków inwalidzkich ręcznych, produkowanych przez najlepsze firmy na rynku. Zostały one opracowane po to, aby zwiększyć mobilność osób chorych i niepełnosprawnych. Dlatego też charakteryzują się odpowiednio wyprofilowanym kształtem, niewielką wagą oraz bogatymi funkcjami konfiguracyjnymi. Komfortowy wózek inwalidzki zaprojektowany z myślą o wymagających pacjentach sprawi, że codzienność stanie się znacznie łatwiejsza. Każdy dostępny w naszej ofercie wózek inwalidzki ręczny umożliwia sprawne poruszanie się po wielu nawierzchniach na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Jednocześnie zapewnia pełny komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Wózki inwalidzkie

Standardowe wózki inwalidzkie - komfortowe poruszanie się

Manualne wózki inwalidzkie to najpopularniejszy wybór wśród osób niepełnosprawnych i seniorów. Dostępne w naszej ofercie nowoczesne wózki inwalidzkie pozwolą każdemu dopasować do siebie niemal idealny model, dzięki czemu osoba mająca problemy z przemieszczaniem się będzie mogła powrócić do samodzielnego poruszania się. Pamiętajmy, że lekki wózek inwalidzki jest równie bezpieczny i stabilny co ten o większej wadze. Sprawdzi się od doskonale dla osób nieco słabszych. Wózki inwalidzkie standardowe są również bardzo łatwo dostępne, a w wyborze wózka może znacznie pomóc jego niższa cena.

W naszym sklepie znajdują się wózki inwalidzkie niezbędne w procesie rehabilitacyjnym osób starszych, chorych bądź niepełnosprawnych. Wszystkie dostępne produkty mają odpowiednie certyfikaty i atesty, dlatego gwarantują najwyższą jakość wykonania oraz pełną funkcjonalność.

wózki inwalidzkie

 

Wózki inwalidzkie składane

Wózek inwalidzki  jest podstawowym elementem wyposażenia każdej osoby niepełnosprawnej lub przewlekle chorej, która nie może swobodnie przemieszczać się samodzielnie. Dotyczy to nie tylko osób z trwałymi uszkodzeniami ciała, częściowo sparaliżowanych czy po amputacjach. Sprzęt tego typu jest też przydatny, gdy trzeba przewieźć na wózku inwalidzkim osobę osłabioną chorobą do łazienki czy na badanie lub po prostu przetransportować ją na świeże powietrze. Wózek inwalidzki ręczny jest też niezastąpiony w mieszkaniu, w którym – ze względu na ograniczoną przestrzeń – nie zdadzą egzaminu elektryczne wózki inwalidzkie. Zastosowanie wózka inwalidzkiego usprawnia opiekę nad chorym czy seniorem z ograniczeniami ruchu i jego mobilności, zapewniając mu swobodne przemieszczanie się. Jednocześnie wózek rehabilitacyjny umożliwia mu przebywanie w różnych miejscach, w towarzystwie bliskich i znajomych, uwalniając od nieustannego leżenia w łóżku. Natomiast w przypadku osób częściowo sparaliżowanych, zapewnia im mobilność i samodzielność. Wózki inwalidzkie aktywne pozwalają na zachowanie niezależności i uczestnictwo w życiu społecznym pomimo pewnych ograniczeń.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl