1pxWypożyczalnia
1pxPromocje
Przenośny  koncentrator tlenu Philips SimplyGo Mini /używany
Przenośny koncentrator tlenu Philips SimplyGo Mini /używany
5 400,00 zł 5 100,00 zł
szt.
Przenośny koncentrator tlenu GCE Zen-O Lite/ Używany
Przenośny koncentrator tlenu GCE Zen-O Lite/ Używany
4 200,00 zł 3 900,00 zł
szt.
Przenośny koncentrator tlenu DeVilbiss IGO 2/używany
Przenośny koncentrator tlenu DeVilbiss IGO 2/używany
5 500,00 zł 4 900,00 zł
szt.
1pxProducenci
1pxPaczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się
1px

5 cech wygodnego łóżka dla osoby chorej

łożko szpitalne

Dobre łóżko dla osoby chorej to takie, które jest idealnie dopasowane do jej potrzeb i preferencji. Nie sposób więc wskazać taki produkt, który byłyby idealny w przypadku wszystkich osób. Dużo zależy od tego, jaki jest stan chorego, a także jakie są jego wymagania wobec poszukiwanego łóżka. Można jednak wskazać kilka podstawowych cech wygodnych łóżek dla osoby chorej, które warto mieć na uwadze podczas wizyty w sklepie medycznym.

W jakie funkcje powinno być wyposażone łóżko dla osoby chorej?

Wygodne łóżko dla osoby chorej to łóżko wyposażone w czterosegmentowe leże. Ważna jest między innymi swobodna regulacja sekcji nóg, choć nie jest to jedyny obszar, który powinien podlegać regulacji. Dobry produkt tego typu jest też wyposażony w regulację segmentu pleców – dzięki czemu osoba chora może poczuć maksymalny komfort. Poza tym niezwykle istotna jest regulacja wysokości. Warto zwrócić uwagę również na wyposażenie w funkcję Trendelenburga/ anty-Trendelenburga.

Jakie jeszcze powinno być dobre łóżko dla osoby chorej?

Opisywany przez nas produkt powinien też cechować się wyposażeniem w niezbędne w danym przypadku zabezpieczenia, takie jak poręcze boczne, wysięgniki wraz uchwytami, blokady poszczególnych pozycji leża czy blokady kół. Bardzo cenione są także łóżka dla chorych na pilota, których obsługa jest wyjątkowo wygodna. Kluczowa jest również wysoka jakość materiałów użytych do ich produkcji.

Podsumowując, dobre łóżko dla osoby chorej: podlega swobodnej regulacji, zostało wyposażone w niezbędne zabezpieczenia, jest łatwe w obsłudze, cechuje się wysoką jakością wykonania oraz w stu procentach spełnia oczekiwania użytkownika. Jest to 5 najważniejszych cech wygodnych łóżek tego typu, o których warto pamiętać podczas wizyty w sklepie medycznym.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl