1pxWypożyczalnia
1pxPromocje
Przenośny koncentrator tlenu GCE Zen-O Lite/ Używany
Przenośny koncentrator tlenu GCE Zen-O Lite/ Używany
4 500,00 zł 4 400,00 zł
szt.
1pxProducenci
1pxPaczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się
1px

Kiedy warto rozważyć wypożyczenie wózka inwalidzkiego?

Kiedy warto rozważyć wypożyczenie wózka inwalidzkiego?

Wózek inwalidzki to sprzęt rehabilitacyjno-pomocniczy przeznaczony dla osób unieruchomionych z powodu choroby przewlekłej, doznanego urazu czy wypadku. Jest to prostej konstrukcji pojazd, który ułatwia przemieszczanie się, zwiększa mobilność użytkownika, a w konsekwencji zapewnia większą samodzielność. Jeśli potrzebujesz wózka rehabilitacyjnego dla siebie lub dla kogoś bliskiego, nie musisz od razu decydować się na jego zakup. Możesz skorzystać również z możliwości wypożyczenia. Jakie są zalety tej opcji i kiedy warto z niej skorzystać?

W jakich sytuacjach warto wypożyczyć wózek inwalidzki?

Możliwość wypożyczenia wózka inwalidzkiego to wielu sytuacjach zdecydowanie rozsądniejsza opcja niż zakup. Kiedy lepiej wynająć niż kupić? Przede wszystkim wtedy, gdy sprzęt potrzebny będzie wyłącznie przez określony czas, np. na okres rekonwalescencji pacjenta. Wypożyczenie może być bardziej opłacalną opcją, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że późniejsza sprzedaż sprzętu medycznego nie jest łatwa.

Z usług wynajmu warto skorzystać również wtedy, gdy wózek inwalidzki niezbędny jest szybko. Procedura wynajmu przebiega bardzo sprawnie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie (505-130-116), przedstawisz nam swoje potrzeby, określisz dogodny termin i sposób odbioru.

Wypożyczenie to też dobre rozwiązanie w sytuacji, kiedy pacjent przymierza się do zakupu wózka inwalidzkiego, ale jeszcze nie wie, jaki model będzie dla niego odpowiedni. Wówczas można samodzielnie przekonać się, czy wybrany sprzęt dobrze sprawdza się w codziennym użytkowania. Zakup wózka inwalidzkiego to ważna decyzja i spora inwestycja, dlatego warto ją dobrze przemyśleć.

Wypożyczenie sprzętu medycznego to oferta skierowana przede wszystkim do osób w okresie rekonwalescencji po urazach i operacjach ortopedycznych. Nasza firma zapewnia proste warunki współpracy, korzystne ceny oraz szeroki wybór modeli, dlatego też zapewniamy sprzęt dostosowany do potrzeb różnych osób. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl