1pxWypożyczalnia
1pxPromocje
Przenośny koncentrator  tlenu Inogen one G5 /używany
Przenośny koncentrator tlenu Inogen one G5 /używany
7 500,00 zł 6 900,00 zł
szt.
Inhalator membranowo siateczkowy Intec Turbo Mesh
Inhalator membranowo siateczkowy Intec Turbo Mesh
169,00 zł 155,00 zł
szt.
 Inogen Rove 6 przenośny koncentrator tlenu- używany
Inogen Rove 6 przenośny koncentrator tlenu- używany
8 200,00 zł 8 000,00 zł
szt.
Inhalator Tłokowy Intec Cirro
Inhalator Tłokowy Intec Cirro
125,00 zł 110,00 zł
szt.
1pxProducenci
1pxPaczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się
1px

Zakup, czy wypożyczenie sprzętu rehabilitacyjnego? Co jest korzystniejsze?

łóżko rehabilitacyjne w pustym pokoju

Wiele osób planujących nabycie sprzętu rehabilitacyjnego rozważa wypożyczenie potrzebnych urządzeń. Nie zawsze istnieje potrzeba zakupu, niemniej w wybranych przypadkach jest on najbardziej opłacalny. Kiedy dokładnie warto kupić, a kiedy wypożyczyć sprzęt rehabilitacyjny? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w dalszej części przygotowanego przez nas artykułu.

Zakup sprzętu rehabilitacyjnego jest polecany przede wszystkim tym osobom, które planują z niego korzystać na stałe lub przez bardzo długi okres. Wypożyczenie niezbędnych urządzeń, na przykład łóżek rehabilitacyjnych może być w ich przypadku szczególnie nieekonomiczne. Ważne jest też to, że jeżeli kupiony sprzęt przestanie być potrzebny, to bez problemu można go odsprzedać. Ponadto zakup związany jest z otrzymaniem gwarancji od producenta, dzięki czemu można mieć pewność, że gdyby nabyte urządzenia przestały działać z przyczyn niezależnych od użytkownika, to w ramach gwarancji zostanie on naprawiony bądź wymieniony na nowy.

W wybranych przypadkach warto jednak zdecydować się na wypożyczenie sprzętu rehabilitacyjnego. Takie rozwiązanie problemu jest opłacalne przede wszystkim dla tych osób, które planują korzystać z urządzeń jedynie przez jakiś czas. Jeśli sprzęt będzie przez nie używany stosunkowo krótko, to jego wypożyczenie może przynieść im najwięcej profitów.

Kiedy warto zdecydować się na używany sprzęt rehabilitacyjny?

Podobna zasada dotyczy wyboru pomiędzy sprzętem nowym a używanym: jeśli dana osoba ma z niego korzystać przez krótki okres, to najkorzystniejsze będzie dla niej nabycie urządzeń używanych, jeśli jednak czas, w którym będzie ona potrzebowała sprzętu do rehabilitacji, okaże się długi, wówczas najlepszym rozwiązaniem będzie zakup nowych produktów.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl