1pxWypożyczalnia
1pxPromocje
Przenośny koncentrator tlenu GCE Zen-O Lite/ Używany
Przenośny koncentrator tlenu GCE Zen-O Lite/ Używany
4 200,00 zł 3 900,00 zł
szt.
Przenośny  koncentrator tlenu Philips SimplyGo Mini /używany
Przenośny koncentrator tlenu Philips SimplyGo Mini /używany
5 400,00 zł 4 900,00 zł
szt.
Przenośny koncentrator tlenu DeVilbiss IGO 2/używany
Przenośny koncentrator tlenu DeVilbiss IGO 2/używany
5 500,00 zł 4 900,00 zł
szt.
1pxProducenci
1pxPaczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się
1px

Do czego służą rotory?

Do czego służą rotory?

Do produktów rehabilitacyjnych, które są dostępne dla naszych klientów w ofercie sklepu medycznego Medikop, należą w szczególności podnośniki, łóżka, materace, wózki i skutery inwalidzkie oraz rowery rehabilitacyjne. Chcąc zadbać o potrzeby różnych osób, sprzedajemy również stoliki i szafki przyłóżkowe, schodołazy, a także rotory, którym poświęciliśmy dzisiejszy artykuł. Sprawdź, do czego są wykorzystywane ostatnie z wymienionych urządzeń i co różni poszczególne modele.

Kto i w jakim celu korzysta z rotorów?

Rotory to specjalistyczne urządzenia rehabilitacyjne, dzięki którym możliwe jest przeprowadzenie rehabilitacji kończyn dolnych i górnych. Nie są przeznaczone do celów sportowych, w związku z czym do grupy docelowej, która powinna z nich korzystać, nie należą sportowcy czy osoby po prostu uprawiające wybraną aktywność fizyczną.

Rotory są urządzeniami wykorzystywanymi w procesie rehabilitacji. Dzięki nim pacjenci wracają do ogólnej sprawności. Bywają stosowane także w przypadku osób chorujących na przewlekłe choroby, takie jak choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane, porażenia kończyn, ta także u osób po udarach i wylewach. Rotory są również dla osób mających problemy z ukrwieniem nóg, wysokie ciśnienie, sztywnienie stawów, obrzęki nóg czy osteoporozę.

Co różni poszczególne modele rotorów?

Korzystanie z dostępnych w naszej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego rotorów nie jest związane z dużym wysiłkiem fizycznym. Urządzenia te są używane po to, by przyzwyczaić mięśnie kończyn, górnych lub dolnych, do aktywności. By jednak uzyskać oczekiwane efekty rehabilitacyjne, należy wybrać odpowiedni model, spełniający konkretne wymagania pacjenta. Poszczególne modele różnią się między innymi ceną, limitami wagowymi, rozmiarem oraz dodatkowymi funkcjami.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl