1pxWypożyczalnia
1pxPromocje
Przenośny koncentrator  tlenu Inogen one G5 /używany
Przenośny koncentrator tlenu Inogen one G5 /używany
7 500,00 zł 6 900,00 zł
szt.
Inhalator Tłokowy Intec Cirro
Inhalator Tłokowy Intec Cirro
125,00 zł 110,00 zł
szt.
Inhalator membranowo siateczkowy Intec Turbo Mesh
Inhalator membranowo siateczkowy Intec Turbo Mesh
169,00 zł 155,00 zł
szt.
 Inogen Rove 6 przenośny koncentrator tlenu- używany
Inogen Rove 6 przenośny koncentrator tlenu- używany
8 200,00 zł 8 000,00 zł
szt.
1pxProducenci
1pxPaczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się
1px

Dezynfekcja przede wszystkim

Dezynfekcja przede wszystkim

Zarówno w szpitalach jak i innych zakładach opieki medycznej kładziony jest duży nacisk na sterylność. Środowisko sterylne szczególnie ciężko jest utrzymać w warunkach, gdzie przebywa dużo chorych. Podobnie sytuacja wygląda w wypożyczalniach sprzętu medycznego.

Dbając zarówno o Państwa jak i nasze zdrowie podchodzimy do tematu poważnie. Jako że nie przeprowadzamy ankiet z klientami na temat przebywanych chorób, jak również nie mamy możliwości weryfikacji tego typu informacji, każdy sprzęt dezynfekowany jest pod kątem choroby zakaźnej.

Jak przebiega dezynfekcja sprzętu rehabilitacyjnego?

Sprzęt medyczny taki jak wózki inwalidzkie czy łóżka rehabilitacyjne dezynfekujemy preparatem Ecolab Incidin, specjalnie przeznaczonym do tego typu urządzeń w zakładach medycznych. Dodatkowo używamy parownicy, która pod ciśnieniem 3,2 barów skutecznie usuwa bakterie i plamy. Przed samym złożeniem/wynajęciem sprzętu rehabilitacyjnego, dezynfekujemy dodatkowo barierki w łóżkach oraz rączki w wózkach czy balkonikach, czyli takie miejsca, z którymi pacjent ma bezpośredni kontakt.

Dlaczego materace do łóżek rehabilitacyjnych nie podlegają dezynfekcji?

Niestety po zweryfikowaniu preparatów oraz urządzeń dostępnych na rynku doszliśmy do wniosku, że nie jesteśmy w stanie zdezynfekować materacy piankowych jak również przeciwodleżynowych tak, aby dać Państwu 100% pewność, że produkt jest sterylny.

Biorąc pod uwagę powyższe, ze względów higienicznych nie wypożyczamy materacy. Rekomendujemy zakup nowego materaca na własność, który jest oryginalnie zapakowany. Czasem pozorna oszczędność może okazać się zbyt dużym ryzykiem. Warto wziąć to pod uwagę rozważając wypożyczenie łóżka z materacem.

Zobacz: nowy materac piankowynowy materac przeciwodleżynowy

 

 
 
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl