1pxPromocje
 Inogen Rove 6 przenośny koncentrator tlenu- Nowy
Inogen Rove 6 przenośny koncentrator tlenu- Nowy
9 800,00 zł 9 500,00 zł
szt.
1pxProducenci
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się

Balkoniki dla inwalidów

Balkoniki dla seniorów i inwalidów zaliczają się do wyposażenia, które umożliwia szybszy powrót do zdrowia po operacjach czy wypadkach. Są też przydatne osobom, które z powodu trwałych urazów nie mogą poruszać się samodzielnie, a chcą być chociaż w niewielkim stopniu mobilne. Balkonik zapewnia im odpowiednie, stabilne podparcie, dzięki czemu mogą przemieszczać się krok po kroku bez ryzyka upadku. Balkoniki dla inwalidów mogą być wykorzystywane jako sprzęt rehabilitacyjny, pomocny przy powolnym odzyskiwaniu sprawności układu ruchu. Są również przydatne tam, gdzie podstawowym środkiem mobilnym jest ręczny wózek inwalidzki, ale chory może przejść kilka kroków. Niewątpliwą zaletą tego typu wyposażenia jest stworzenie możliwości choremu, niepełnosprawnemu czy seniorowi wyjścia poza strefę własnej sypialni.

Chodziki rehabilitacyjne - oferta 

Nasza firma oferuje szeroki wybór chodzików rehabilitacyjnych, które pozwalają na łatwiejsze poruszanie się we wszystkich kierunkach przez osoby starsze bądź zmagające się z dysfunkcjami motorycznymi. Ich konstrukcja została przystosowana do wykorzystania w każdych warunkach i na wielu zróżnicowanych nawierzchniach. Dostępne są balkoniki dla inwalidów i seniorów, które zostały wyposażone w jedną bądź dwie pary kół. Oferujemy także modele z wbudowanymi stopkami z funkcją kroczenia. Balkoniki charakteryzują się wytrzymałą konstrukcją, niewielką wagą oraz możliwością regulowania ich wysokości. Wszystko po to, aby zagwarantować najwyższy komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Balkoniki dla seniorów dostępne w naszej ofercie zdecydowanie usprawniają przemieszczanie się po wszystkich powierzchniach. Wytrzymałe stopki oraz mechanizm blokady kół sprawiają natomiast, że ułatwią one również wstawanie i siadanie na łóżku, krześle czy kanapie. Okażą się więc pomocne w czasie wykonywania codziennych czynności.

W naszej ofercie dostępne są nie tylko wysokiej jakości balkoniki, ale również wygodne w użyciu podpórki, elektryczne wózki inwalidzkie, łóżka i szereg innych sprzętów rehabilitacyjnych, kierowanych do osób starszych, niepełnosprawnych oraz zmagających się z dysfunkcjami motorycznymi.

Balkoniki rehabilitacyjne z koszami dla inwalidów

Wśród wielu rodzajów omawianych artykułów dostępne są między innymi balkoniki z koszami dla inwalidów. Są one niezwykle praktyczne, ponieważ sprawdzają się podczas codziennych czynności. We wspomnianym koszu można bowiem przewieźć zakupy czy innego rodzaju towary. Warto jednocześnie zaznaczyć, że pomimo swojej dużej pojemności, nie mają one negatywnego wpływu na działanie balkonika. Jeśli zatem są Państwo osobami zmagającymi się z problemami w poruszaniu, a szukacie rozwiązań ułatwiających codzienne funkcjonowanie, zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas balkonikami z koszami dla inwalidów. Do dyspozycji pozostajemy także w przypadku jakichkolwiek pytań.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl