1pxProducenci
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się
Balkonik aluminiowy  FOUR Light Balkonik aluminiowy FOUR Light
Producent: Vermeiren
Cena: 599,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Balkonik aluminiowy QUADRI Light Balkonik aluminiowy QUADRI Light
Producent: Vermeiren
Cena: 590,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Balkonik aluminiowy QUAVA Balkonik aluminiowy QUAVA
Producent: Vermeiren
Cena: 595,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Balkonik Fix (VCBP0032) Balkonik Fix (VCBP0032)
Producent: VITEA CARE
Cena: 195,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Podpórka Alex  LIGHT Podpórka Alex LIGHT
Cena: 251,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Podpórka Frank (VCBK221) Podpórka Frank (VCBK221)
Cena: 350,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej

Balkoniki dla inwalidów

Balkoniki dla inwalidów zaliczają się do wyposażenia, które umożliwia szybszy powrót do zdrowia po operacjach czy wypadkach. Są też przydatne osobom, które z powodu trwałych urazów nie mogą poruszać się samodzielnie, a chcą być chociaż w niewielkim stopniu mobilne. Balkonik zapewnia im odpowiednie, stabilne podparcie, dzięki czemu mogą przemieszczać się krok po kroku bez ryzyka upadku. Balkoniki dla inwalidów mogą być wykorzystywane jako sprzęt rehabilitacyjny, pomocny przy powolnym odzyskiwaniu sprawności układu ruchu. Są również przydatne tam, gdzie podstawowym środkiem mobilnym jest ręczny wózek inwalidzki, ale chory może przejść kilka kroków do łazienki czy na balkon. Niewątpliwą zaletą tego typu wyposażenia jest stworzenie możliwości choremu, niepełnosprawnemu czy seniorowi wyjścia poza strefę własnej sypialni.

Balkoniki rehabilitacyjne w sklepie Medikop

Firma Medikop oferuje szeroki wybór balkoników rehabilitacyjnych, które pozwalają na łatwiejsze poruszanie się we wszystkich kierunkach przez osoby starsze bądź zmagające się z dysfunkcjami motorycznymi. Ich konstrukcja została przystosowana do wykorzystania w każdych warunkach i na wielu zróżnicowanych nawierzchniach. Dostępne są balkoniki dla inwalidów i seniorów, które zostały wyposażone w jedną bądź dwie pary kół. Oferujemy także modele z wbudowanymi stopkami z funkcją kroczenia. Balkoniki charakteryzują się wytrzymałą konstrukcją, niewielką wagą oraz możliwością regulowania ich wysokości. Wszystko po to, aby zagwarantować najwyższy komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Balkoniki dla inwalidów dostępne w naszej ofercie zdecydowanie usprawniają przemieszczanie się po wszystkich powierzchniach. Wytrzymałe stopki oraz mechanizm blokady kół sprawiają natomiast, że ułatwią one również wstawanie i siadanie na łóżku, krześle czy kanapie. Okażą się więc pomocne w czasie wykonywania codziennych czynności.

W naszej ofercie dostępne są nie tylko wysokiej jakości balkoniki, ale również wygodne w użyciu podpórki, wózki inwalidzkie, łóżka i szereg innych sprzętów rehabilitacyjnych, kierowanych do osób starszych, niepełnosprawnych oraz zmagających się z dysfunkcjami motorycznymi.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl